Kurumsal

SNOW MÜHENDİSLİK
ELEKTRİKLİ ISI İZLEME UZMANI

Snow Mühendislik, 2004 yılında ısıtıcı kablo ve elektrikli ısı izleme (Electrical Heat Tracing) uygulaması yapmaya başlamış Kalite ve uygulama alanlarında hızla kendini yenilemiş ve geliştirmiş olup, 2016 yılında Şirket oluşumuna karar verip bilgisini ve deneyimlerini hızla büyütmeyi ve geliştirmeyi hedef etmiş ve bu çizgiden ayrılmamayı benimsemiştir.

Hakkımızda

Image of business partners discussing documents and ideas at meeting

Snow mühendislik; Heat Tracing (Endüstriye Isı izleme-Çatı Oluk Kar-buz önleme -Rampa, yol, Zemin ısıtma – Hamam Isıtma- Tank Isıtma) ve izolasyon sektöründe uluslararası kalite standartlarına uygun olarak arge araştırmaları ile geliştirdiği ürünleri ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlayan, çevreye duyarlı, çalışanlarının sağlığını ve iş güvenliğini eğitimlerle ön planda tutan, içinde bulunduğu sektöre değer katıp yön veren öncü bir kuruluştur.

Snow Mühendislik, artık ülkemizde de giderek yaygınlaşan elektrikli ısı izleme (Electrical Heat Tracing) uygulamasını deneyimleri ile daha öncü olacaktır. Elektrikli ısıtıcılar ile, karlanma, buzlanma, donma ve genel olarak ısı kayıplarının oluşturduğu her türlü sorunu önleme ve gidermede, çağdaş, kesin ve ekonomik çözümler üretilmektedirler. Yakın zamana kadar, bu alanda komple hizmet sunan bir kuruluşun olmaması nedeniyle, bu konu ülkemizde yeterince tanınıp, yaygınlaşamamıştır.

Özellikle, izoleli esnek ısıtıcıların, yaygın şekliyle ısıtıcı kabloların, günlük yaşamdan endüstriye kadar, yaşamın her alanında sağladığı olanak ve kolaylıkları, Snow Mühendislik, seçkin ve uzman kuruluşlarla oluşturduğu güçlü yapı içerisinde sunmaktadır.

kurumsal

Snow Mühendislik, yetişkin teknik kadrosu ile

_

Danışmanlık

SNOW MÜHENDİSLİK, Heat Tracing ve Isı İzleme sistemi alanında derin sektör bilgisi ve uzman kadrosu ile kurumsal projelere danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Çözüm Ortağı

İş analizi, proje değerlendirmesi, iş gücü ve performans yönetimini etkili kullanmayı benimseyen çözümler sunar.

Heat Tracing

Kaliteli, güvenli ve sürdürülebilir üretimi teknoloji ile birleştiren SNOW mühendislik geniş uygulama portföyü, uzman tecrübesini Isı koruma ve izleme alanına taşımıştır.

İzolasyon

İzolasyon diğer adı ile yatılım, ortamdan dışarı veya dışardan ortama enerji akışının minimuma indirilmesidir.